Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
