Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Language
lv: Valoda

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Published
lv: Publicēts

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Entity
lv: Entītija

en: Web services
lv: Web servisi

en: Bundle
lv: Komplekts
