Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Language
oc: Lenga

en: Settings
oc: Paramètres

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Entity
oc: Entitat

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Bundle
oc: Paquet
