Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Language
ps: ژبه

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Bundle
ps: بنډل
