Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Language
ru: Язык

en: Settings
ru: Настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: 1 day
ru: 1 день

en: Entity
ru: Сущность

en: 3 days
ru: 3 дня

en: Web services
ru: Веб-службы

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Bundle
ru: Набор

en: Preview settings
ru: Настройки просмотра

en: 30 days
ru: 30 дней

en: 14 days
ru: 14 дней

en: 60 days
ru: 60 дней

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
