Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Bundle
th: กลุ่ม
