Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Language
uk: Мова

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: 1 day
uk: 1 день

en: Entity
uk: Сутність

en: 3 days
uk: 3 дні

en: Web services
uk: Вебслужба

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Bundle
uk: Пакет

en: Preview settings
uk: Параметри попереднього перегляду

en: 30 days
uk: 30 днів

en: 14 days
uk: 14 днів

en: 60 days
uk: 60 днів

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
