Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Language
bg: Език

en: Settings
bg: Настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: Web services
bg: Уеб услуги
