Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta5) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Language
eo: Lingvo

en: Settings
eo: Agordoj

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Bundle
eo: Fasko
