Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta5) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Language
ku: زمان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: About
ku: دەربارە
