Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Language
ro: Limba

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Entity
ro: Entitate

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web

en: Bundle
ro: Pachet
