Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Entity
ta: உருப்படி

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Bundle
ta: பொதி
