Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Language
cy: Iaith

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Node Types
cy: Mathau nôd
