Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
