Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Language
sq: Gjuha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
