Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Language
az: Dil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Entity
az: Entiti

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Bundle
az: Paket
