Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Language
cs: Jazyk

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: 1 day
cs: 1 den

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby
