Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Language
gu: ભાષા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Bundle
gu: બંડલ
