Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Language
hr: Jezik

en: Settings
hr: Postavke

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
