Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
