Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Language
mr: भाषा

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Bundle
mr: बंडल
