Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: About
my: အကြောင်း
