Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
