Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Language
es: Idioma

en: Settings
es: Configuración

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Published
es: Publicado

en: Node Types
es: Tipos de nodos

en: 1 day
es: Un día

en: Entity
es: Entidad

en: 3 days
es: 3 días

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web

en: Bundle
es: Paquete

en: Preview settings
es: Opciones de previsualización
