Simple Decoupled Preview (1.0.0-rc3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
