Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Language
de: Sprache

en: Settings
de: Einstellungen

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: User
de: Benutzer

en: Created
de: Erstellt

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: 1 day
de: 1 Tag

en: Entity
de: Entität

en: 3 days
de: 3 Tage

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: 7 days
de: 7 Tage

en: Bundle
de: Subtyp

en: Preview settings
de: Vorschaueinstellungen

en: Includes
de: Inklusive

en: 30 days
de: 30 Tage

en: 90 days
de: 90 Tage

en: Entity Title
de: Entitätstitel

en: Entity UUID
de: Entitäts-UUID

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.
