Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Language
gl: Idioma

en: Settings
gl: Axustes

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: 1 day
gl: 1 día

en: Entity
gl: Entidade

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web

en: Bundle
gl: Paquete
