Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
