Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Published
da: Udgivet

en: 1 day
da: 1 dag

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services

en: 7 days
da: 7 dage

en: 30 days
da: 30 dage

en: 14 days
da: 14 dage

en: 60 days
da: 60 dage
