Simple Decoupled Preview (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Language
fa: زبان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Published
fa: منتشر شده

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Entity
fa: عنصر

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Bundle
fa: بسته
