Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Language
hu: Nyelv

en: Settings
hu: Beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Entity
hu: Entitás

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Preview settings
hu: Előnézeti beállítások

en: Entity Title
hu: Entitáscím

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.
