Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Language
nn: Språk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Web services
nn: Nettjenester
