Simple Decoupled Preview (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Bundle
sr: Пакет
