Simple Decoupled Preview (2.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Language
is: Tungumál

en: Settings
is: Stillingar

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: About
is: Um
