Simple Decoupled Preview (2.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
