Simple Decoupled Preview (2.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Language
km: ភាសា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
