Simple Decoupled Preview (2.0.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Entity
pl: Encja

en: 3 days
pl: 3 dni

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Bundle
pl: Zestaw

en: 14 days
pl: 14 dni
