Simple Decoupled Preview (2.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Language
tr: Dil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: 1 day
tr: @count gün

en: Entity
tr: Nesne

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
