Simple Decoupled Preview (2.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
