Simple Decoupled Preview (2.0.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Language
ar: اللغة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Entity
ar: الكيان

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Bundle
ar: الحزمة
