Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Save
de: Speichern

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Filters
de: Filter

en: Source
de: Quelle

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Translation
de: Übersetzung

en: Source language
de: Ausgangssprache

en: Add translation
de: Übersetzung hinzufügen

en: Target language
de: Zielsprache
