Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Save
eo: Konservu

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filters
eo: Filtroj
