Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Save
fa: ذخیره

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Source
fa: منبع

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Translation
fa: ترجمه

en: Add translation
fa: افزودن ترجمه
