Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Save
fr: Enregistrer

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Filters
fr: Filtres

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Translation
fr: Traduction

en: Source language
fr: Langue d'origine

en: Add translation
fr: Ajouter une traduction
