Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Save
gl: Gardar

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Filters
gl: Filtros

en: Source
gl: Orixe

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Translation
gl: Traducción

en: Source language
gl: Lingua fonte
