Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filters
lv: Filtri

en: Source
lv: Avots

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Source language
lv: Avota valoda
