Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Source
ne: स्रोत
