Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Save
pt: Salvar

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Filters
pt: Filtros

en: Source
pt: Fonte

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Translation
pt: Tradução

en: Source language
pt: Idioma de origem

en: Add translation
pt: Adicionar tradução
