Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Source
te: మూలం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Translation
te: అనువాదం

en: Source language
te: మూల భాష
