Simple entity translations (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mn: Күүседири

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Filters
mn: Шүүрлер

en: Translation
mn: Очулдурары
